گوشه ای از تلاش کادر فنی

خدمات

هدف ارائه بهترین هاست

شرکت ساختمانی یاران بهار گلستان از سال 1379 با اهداف ارائه بهترین خدمات شروع به کار نموده.

در سالهای اخیر تلاش کردیم ، علاوه بر کسب تجربه با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و تکمیل کادر فنی خود ، بالاترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهیم.

کسب لوح سپاس از دستان استاندار ، استان گیلان خود نشان از تلاش ما در سالهای اخیر دارد.

اکنون نیز با ارائه خدمات زیر تلاش داریم با بروزرسانی دانش و توانی خود ، بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

1

مشاوره

تیم مشاوره و طراحی شرکت یاران بهارگلستان، از ابتدای کار ساخت پروژه های ساختمان در کنار سازندگان عزیز بوده و به طراحی اصولی و استاندارد پنجره با تکیه بر نکات فنی ساخت پنجره های UPVC، با توجه به شرایط پروژه از نظر محل قرارگیری، تعداد طبقات، ارتفاع از سطح دریا و ابعاد پنجره ها، نوع شیشه و ضخامت شیشه مورد نیاز، نوع بازشو، نوع پروفیل و … اقدام مینماید.

مشاوره طراحی و ساخت پیش از قرارداد و کاملا رایگان میباشد.

2

طراحی

در تولید درب و پنجره های UPVC داشتن نرم افزاری که بتواند ارتباط بین دفتر فنی و سالن تولید را ایجاد نماید بسیار موثر میباشد. 

اکثر خطاها ناشی از خطای انسانی میباشد.

یاران بهارگلستان با در اختیار داشتن یکی از پیشرفته ترین و بروزترین نرم افزارهای حال حاضر دنیا خطای انسانی را به حداقل رسانده و کلیه محصولات خود را با بالاترین سطح کیفیت تولید مینماید. 

یاران بهارگلستان از نرم افزار ERCOM صرفا جهت طراحی و از نرم افزار MICRODATA در زمینه ساخت و مونتاژ بهره میگیرد. با توجه به دقت بالای طراحی و هوشمند بودن سیستم محدودیتی در زمینه طراحی اشکال خاص برای مثال قوس ها، قوس در پلان و … وجود ندارد.

3

ساخت و اجرا

بهره گیری از ماشین آلات روز دنیا با سیستم برش بهینه و جوش با کیفیت بالا بدون ناهمواری و تیره شدگی پروفیل در محل اتصال، دقت سیستم طراحی و استفاده از مواد باکیفیت، موجب شده تا درب و پنجره تولید شده در یاران بهارگلستان فاقد هرگونه ایراد فنی از جمله کجی، ناهمواری و … باشد.

ساخت و تحویل درب وپنجره و همچنین شیشه چندجداره تماما صنعتی و در مرحله بعد انجام مراحل نصب منطبق بر استانداردهای نصب درب و پنجره UPVC و بکارگیری فوم پلی یورتان و سیلیکون ….. شرکت یاران بهارگلستان میباشد.

4

خدمات پس از فروش

بکارگیری مواد مصرفی با کیفیت در تولید محصولات یاران بهارگلستان موجب شده است تا بالاترین سطح رضایت مشتریان عزیز در طول دو دهه فعالیت این شرکت موجب افتخارات ما باشد. در صورت وجود مشکل نیز تیم پشتیبانی و خدمات ما با تکنسین های مجرب در کمترین زمان به در جهت رفع نقص و مشکل احتمالی اقدام خواهد نمود.

یراق آلات مصرفی شرکت از برند معتبر GU و دارای 2سال گارانتی و پروفیلهای مصرفی از با کیفیت ترین نمونه های موجود در بازار ایران و جهان بوده که دارای 10سال ضمانت فروش میباشند.

مطمئن خرید کنید

مشاوره رایگان

سوالات خود را از کارشناسان شرکت یاران بهار گلستان بپرسید.

یا با شماره زیر تماس بگیرید
017-32524481-2